برای حفاظت از مبلمان چه کنیم؟ کاور مبل یا پیراهن مبل ؟

خرید کاور مبل و خرید پیراهن مبل اینترنتی آتلاز کاور

تا همین اواخر، مبلمان در دکوراسیون خانه های ایرانی به عنوان ویژگی ای برای لوکس شناخته شدن و نشستن های موقت در مهمانی ها شناخته می شد، به خاطر همین امکان لکه دار و کثیف شدن مبلمان خیلی کمتر از این روزها بود. امروز مبلمان به یکی از کاربردی ترین وسایل خانه مبدل شده است. این موضوع باعث شده است که خانوارها برای حفاظت بیشتر ا این وسیله گران بها به استفاده از کاور مبل و پیراهن مبل روی بیاورند.

مبلمان منزل به عنوان یکی از مهمترین المان های دکوراسیون خانه دائماً در حال استفاده هستند و در معرض آلودگی و آسیب زیادی قرار دارند. در این شرایط است که افراد بجای صرف هزینه های بسیار و تعویض مبل به گزینه های هوشمندانه تری روی می آورند، گزینه ای همچون خرید کاور مبل برای افزایش طول عمر این وسیله.

امروز در وب سایت آتلاز کاور با شما هستیم تا به موضوع مدل روکش مبل بیشتر بپردازیم، ما در نوشته های بعدی هم شما را با انواع پیراهن مبل آشنا خواهیم کرد.

درباره کاور مبل

برای اینکه خیالتان بخاطر لکه گیری یا آسیب دیدن مبلمان راحت شود، بهینه ترین گزینه استفاده از کاور مبل است. این یعنی اگر امکان محافظت از پارچه ی مبل ندارید می توانید از پیراهن مبل یا رویه های زیپ دار قابل شستشو با قیمت مناسب استفاده کنید.

در واقع همه ی ما پس از خرید مبل های منزل خود به روکش مبل فکر می کنیم زیرا پس از یک یا دو سال استفاده، مبل ها جلوه اولیه خود را از دست می دهند و به عبارتی چرک تاب می شوند و باعث کلافگی خانم های خانه دار می گردند که همین شستشو، دردسر و سختی های خاص خودش را دارد.

قیمت کاور مبل چند است؟

قیمت این محصولات به معیارهای مختلفی بستگی دارد، اما مطمئن باشید که خرید یک پیراهن مبل با پارچه های ژلاتینی با کیفیت خیلی خیلی با صرفه تر از خرید مبل است. برای محاسبه قیمت روکش مبل و هزینه دستمزد موارد زیر در نظر گرفته می شوند:

  • تعداد و ابعاد مبل
  • میزان مهارت و ظرافت خیاط ها
  • نوع مبل (کلاسیک، استیل، راحتی)
  • جنس یپراهن مبل یا کاور مبل
  • مدل انتخابی برای روکش مبل
  • سفارش زاپاس برای کاورها
کاور-مبل-پیرهن-مبل-ژلاتینی--آتلاز-کاور

روکش مبل آتلاز کاور

پیراهن مبل راحتی

در مبل های راحتی نسبت به جنس آن ها می توانید از انواع مختلفی از کاورها استفاده کنید. بسیاری از افراد برای خرید روکش مبل راحتی سعی می کنند که از جنس های پارچه ای استفاده کنند، چرا که علاوه بر لطافت آن، احساس راحتی را به اعضای خانواده القا می کنند.

همینطور در زمان کثیف شدن کاور مبل می توانید آن را سریعا با کمک پودر و آب بدون هیچ ترسی بشویید. توجه کنید که برای تمیز کردن این نوع از کاور ها می توانید از ترقندهای خانه داری با کمک جوش شیرین استفاده کنید. در آتلاز کاور می توانید به دنیای وسیعی از پیراهن مبل دست پیدا کنید.

انواع پیراهن راحتی:

  1. ژلاتینی
  2. پارچه ای
  3.  کاور پیراهنی
  4. کاور تکه ای
کاور مبل پارچه ای آتلاز کاور

روکش مبل پارچه ای آتلاز کاور

کاور مبل چرمی

اگر شما از آن دسته خانواده هایی هستید که علاقه ی زیادی به چرم و لوکس بودن دکوراسیون منزلتان دارید، کاورهای چرمی برای شما بهترین گزینه محسوب می شوند. از مزایای روکش چرمی مبل می توان به پاک شدن سریع کثیفی ها و مایعات اشاره کرد. این کاورها بیشتر در خانواده هایی که علاقه ی زیادی به وسایل لاکچری دارند استفاده می شود.


برای خرید کاور مبل و خرید پیراهن مبل کافی است با شماره واتس‌اپ زیر تماس بگیرید:

09146182190 – ولی‌نژاد


دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

به کمک نیاز دارید؟ با ما گفتگو کنید